مشاوره و سفارش

انواع جعبه کادو

جعبه کادویی بدلیجات به عنوان یکی از دسته بندی های پرکاربرد جعبه ها در بازار جعبه کادو را دارد، بی شک خرید از مراکز پخش عمده قیمت جعبه کادویی که تهیه می نماییم را مناسب تر می نماید

جعبه کادویی چوبی
انواع جعبه کادو

انواع کاغذ کادو

شرکت ها و بازرگانی های فروشنده انواع جعبه کادو را اگر بشناسیم در خرید ما بسیار نقش بسزایی دارند.
تولید در سطح عمده و شرایط مناسب و ویژه در سال های گذشته برای مصرف کننده از سوی تولید کننده بسیار به این حوزه کمک داشته است.

مراکز فروش و سرمایه گذار در بازار جعبه کادو نقش مهمی خواهند داشت و ما بایستی از این مراکز تهیه محصولاتمان را انجام دهیم

انواع محصولات بازار کادو ایران

جعبه کادو مخمل و هارد باکس در تنوع خوبی باید به دست متقاضیان برسند زیرا این محصولات فروش بالایی در طول سال دارند، می توانیم قیمت مناسب را از مراکز خرید جعبه کادو دریافت نماییم

جعبه کادو مخملی

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
جعبه کادویی هارد باکس-سفارشیموجودتماس بگیرید
جعبه های مخمل و پارچه ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
جعبه چوبی-سفارشیموجودتماس بگیرید
جعبه طلق-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه بازار کادو ایران در قالب سایت گیفت باکس با هدف عمده فروشی در حوزه جعبه کادو به صورت جدی از سال ۹۶ وارد بازار اینترنتی شده است، در سال اول، فعالیت بر روی جعبه و پاکت های کادویی خارجی بالا بود، با گذر زمان و ارتباط با تولیدکنندگان داخلی تنوع قابل قبولی از محصولات در مجموعه آماده ارائه شد. در حال حاضر محصولات ارائه شده توسط ما گسترش پیدا کرده است، از جمله می توانیم به جعبه کادو، پاکت کادو، کاغذ کادو، پاکت پول، پوشال کاغذی، گل فانتزی و محصولات متنوع کادویی اشاره کنیم، که تلاش ما ارائه همه ی این محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب است.
دفتر مرکزی مجموعه بازار کادو ایران در استان گیلان، شهر رشت می باشد که برای خرید حضوری آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز هستیم.

مدیر مجموعه بازار کادو ایران

مهدی صالحی

Call Now Buttonتماس بگیرید